MOBİL & MAĞAZA ÇÖZÜMLERİ

Satışlarınızı artıracak çözümler


Yüksek performanslı native e-ticaret uygulamaları ile hem Android hem de iOS cihazlar kullanan müşterilerinize ulaşın. Kurulum ve güncellemeler için endişelenmeyin. Siz sadece satışa odaklanın.

Müşterilerinize bir dokunuş kadar yakın olun, Quka Mobil APP e-Ticaret ile  yapılan alışverişler, mobil web sitelerinden 4 kat yüksek dönüşüm oranı sağlar. Müşterileriniz şifrelerini hatırlamadan, kolay kullanımlı arayüzlerle sadece bir kaç dokunuşla ürünlerinizi görebilir, sepete ekleyebilir, uzun uzun adres ve konum bilgisi girmeden teslimat yeri seçebilir ve siparişlerini tamamlayabilirler. Ürünleriniz, stoklarınız ve tüm veriler zaman beklemeden sorunsuz bir şekilde anlık olarak güncellenecektir.

Mobil uygulamalar en yüksek ortalama sipariş değerini, satın alma sıklığını ve tekrarlanan müşteri oranını sağlar. Müşterilerinize her zaman, her yerden ve anında ulaşın. Kampanyalar ve indirimler hakkında müşterilerinize bildirimler göndererek satışlarınızı artırın. Dilerseniz önemli günlerde duyurularınızı bildirimlerle de paylaşabilirsiniz.

Kolay ödeme seçenekleri ile satın almaların daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Müşterileriniz, internet site adresinizi hatırlamaz ancak mobil uygulamanız ile marka ve logonuzu her gün telefonlarında görürler. Müşterilerinizin markanıza bağlılığı artar, müşterilerinize daha fazla güven verirsiniz.

Native olarak geliştirilen uygulamalarımız ile kullanıcılarınız bir uygulamadan alabilecekleri en yüksek performansı alırlar. İstediğiniz zaman, müşterilerinize indirimler ve kampanyalar hakkında bildirimler göndererek müşterilerinizi harekete geçirin ve satışlarınızı artırın.